MB-86N

Okna i drzwi z izolacją termiczną

System MB-86N. Okna i drzwi z izolacją termiczną

Odkryj możliwości systemu okienno-drzwiowego MB-86N

System MB-86N to kwintesencja nowoczesnego designu i najwyższej jakości. Ta innowacyjna konstrukcja aluminiowa została zaprojektowana z myślą o zaspokojeniu nawet najbardziej wyśrubowanych oczekiwań w zakresie energooszczędności, estetyki i funkcjonalności.

 

Doskonała izolacja termiczna.

Dzięki dwóm wariantom wykonania, ST i SI, MB-86N oferuje zoptymalizowaną izolacyjność cieplną, dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Szeroka gama przekładek termicznych o nowym, ulepszonym kształcie oraz specjalna, dwukomponentowa uszczelka centralna gwarantują maksymalne zatrzymanie ciepła we wnętrzu.

Wytrzymałość i trwałość ponad wszystko.

Mocne i solidne profile systemu MB-86N zapewniają niezrównaną stabilność konstrukcji, umożliwiając tworzenie okien i drzwi o imponujących gabarytach i ciężarze. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy kształtowników, aby osiągnąć pożądany efekt estetyczny bez uszczerbku na wytrzymałości.

Nieskończone możliwości projektowe. 

System MB-86N oferuje prawdziwe bogactwo wariantów wykończenia i funkcji. Możesz zdecydować się na efektowne okna z ukrytym skrzydłem MB-86US, okna otwierane na zewnątrz MB-86 Casement czy drzwi panelowe o wyjątkowej estetyce. Szeroki zakres szklenia pozwala na zastosowanie wszystkich rodzajów szyb, w tym dwukomorowych, akustycznych i antywłamaniowych aż do klasy RC4.

 

Bez względu na to, czy poszukujesz wyjątkowego designu, najwyższych standardów energooszczędności, czy po prostu trwałej i praktycznej konstrukcji – system MB-86N z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Galeria produktu

Parametry techniczne

Izolacyjność termiczna okna
Uw od 0,62 | W(m2K)

Przepuszczalność powietrza okna:

klasa 4 | PN-EN 12207

Wodoszczelność okna

klasa E 4800 Pa | PN-EN 12208

Odporność na obciążenie wiatrem okna

klasa C5 | PN-EN 12210

Poproś o wycenę

Pomożemy i doradzimy.
Wycena jest zupełnie niezobowiązująca.